Summertown Stars Pegasus have won the Under 12 Knockout Trophy.
They beat Harwell & Hendred Youth Blue in the final, held at Oxford City’s Court Place Farm.
Reading United Albion beat Abingdon Town to win the Knockout Cup final, while Kirtlington Juniors Stars defeated Milton United in the Knockout Shield.
Grove Challengers won the Under 10 Knockout Cup, beating Goring Robins on penalties after a 4-4 draw.
Didcot Town Youth Red won the Knockout Trophy final, beating Goring Robins Black 3-2.
WEEKEND GOALSCORERS
Under 12
Spring A
Ardley Utd 1 (Charlie Badland), Cholsey Bluebirds 1 (Jack Powis).
Banbury Utd 2, Didcot Tn 2 (Harry Pitman, Jesse-Lee Hedges).
Bullingdon 2 (Oliver Townsend, Sebastian Kola), Summertown Stars Phoenix 3 (Aaron Lacey, Fred Johnson, Oscar Gaul).
Didcot Tn Red 3 (Ryan Sheppard 2, Lewis Worthy), Easington Spts 0.
Spring B
Chesterton 2 (Kieran Matthews, Charlie Bacon), Greater Leys 1 (Ryan Ndoro).
Quarry Rov Trinity 2 (Ellis Asquith-Queen, Alvin Gerald), Horspath 1 (Sami Hussain).
Grove Chall Black 2 (Armani Lagan, Charlie Stock), St Edmunds 2 (Owen French, Rio Baker).
Mansfield Rd Jun 2 (Jakob McDonough, Dylan Murray), Abingdon Utd 3 (Leo Cole 2, Jacob Sapwell).
Spring C
Kidlington Rov 1 (Oscar Smith), Botley Purple 2 (Rowan Hayes, Hatab Monir).
Oxford City beat Oxford United in Oxfordshire Senior Cup
Spring Cup
(Divs E & F)
Faringdon Tn Blue 1, Radley 4 (Alex Greenslade 2, Ali Khaled 2).
Florence Pk 1 (Seydina Mouhamed Diop), Barton Utd 2.
Watlington Tn 1 (Ryan Pereira), Grove Chall White 12 (Oliver Wilkinson 3, Harry Standbridge 3, Logan Reed 2, James Comley 2, Blake Brown, Kaylum Teague).
Headington 5 (Alfie Burton 2, Ethan Maracle, Max Bell, Freddie Taylor), Faringdon Tn Red 3 (Theo Ankarcrona 2, Archie Cardis).
Spring D
Kidlington Warriors 1 (James Gould), Marcham 2.
Hinksey Pk Tigers 3 (Dylan Tanner 3), Oxford Blackbirds 4 (Cameron Rimes 3, Ethan Langley).
Wantage Tn 2 (Dominic Arnot, Charlie Allen), Quarry Rov Inklings 0.
Spring F
Bardwell 2 (Jack Murphy, Reilly Ash), Summertown Stars Centaur 1 (Max Potts).
Knockout Cup
Reading Utd Albion 1 (Dillon Smyth), Abingdon Tn 1 (Stephen Hannon). Reading win on pens.
Knockout Shield
Milton Utd 3 (Jamie Shaw 2, Archie Clibbon), Kirtlington Jun Stars 5 (Joshua Garnon 3, Aidan Beart, Jadon Day).
Knockout Trophy
Harwell & Hendred Blue 0, Summertown Stars Pegasus 2 (Jago Chase 2).
Under 13
Spring A
Abingdon Tn 2 (Alfie Tomlin, Maximus Jacob), Kennington Ath 4 (Larsson Timony, Ollie McDonnell, Kyran Wiggins, Ellis Walker).
Abingdon 5 (Luke Burgess 3, Armaree Taylor, Keon Simmons), Crowmarsh Tigers 0.
Didcot Tn 5 (Cameron Mills 4, Jake Kingston), Quarry Rov Thunder 2 (Maximilian Hillier 2).
Oxford Blackbirds 1, Benson Utd 7 (Jamie Sibanda 2, Kyle Smith 2, Kafu Afanu 2, Owen Pearce).
Reading Utd 2 (Kit Inglis, Jack Veal), Westwood Wand Colts 1.
Spring B
Florence Pk 0, Kingston Colts 5 (Louis John 2, David Clarkson 2, Harley Gough).
Launton Ath 0, Banbury Utd Spencer 6 (Nathanael Wakefield 2, Tom White, Jake Morgan, Will Whalley, Edward Rogers).
Thatcham Tn Harriers 3 (Josh Jury 2, Rhys Atkins), Easington Spts 3 (James Williams 2, Jack Herbert).
Spring C
Goring Robins Spitfires 1, Crowmarsh Pumas 3 (Samuel Turl 2, Dylan Walton).
Watlington Tn 0, Witney Vikings 1 (Cameron Trowbridge).
Bullingdon Warriors 6, Cholsey Bluebirds 3 (George Warrington, Connor Williams, Felix Diamond).
Cold Ash White 1 (Isaiah Williams), Grove Chall 4 (Samuel Bunce 2, Vladimir Flanagan, Kian Walker).
Spring D
Cold Ash Blue 3 (Hayden Smith 2, Oliver Lloyd Hole), Mansfield Rd Jun 2 (Fraser Mackenzie 2).
Hinksey Pk Hurricanes 6 (Atif Hammed 2, Remeyo Stern 2, Sylvan Wroe-Pattullo, Jake Brewer), Wantage Tn Green 2 (Robert Dodd, Brandon Singleton).
Stonesfield Strikers 6 (Liam Salter 6), Harwell & Hendred 4.
Westwood Wand 2, Summertown Stars Cobras 8 (Liam Tassell 3, Emerson Henry 2, Rico Bryan-Aluaranga 2, Louis Edmunds).
Kidlington Arrows 2 (Beck Relf, og), St Edmunds Royals 2.
Spring E
Bardwell 5, Radley 2 (Brody Pledge, Charlie Crabb).
Cumnor Min 15 (Owain Forey 3, Ali Hamami 3, Jesse Morgan Brookes 3, Joseph Broadley, Jake Anderson, Aidan Reaney, Fraser Ross, Jack Crawford, Joshua Allen-Burton), Cold Ash Black 0.
Quarry Rov Dynamite 1, Goring Robins 8 (Leo Guy 3, Barnaby Radziwill, Orson Bickerstaffe, Ross McDougall, William Hope).
Europa Titans 1 (Oscar Thilo), Didcot Cas 2 (Jack Warren, William Davies).
Under 14
A League
Chalgrove Cav 1 (Gus Parfitt), Kingston Colts 4 (Alexander Vail, Sam Nelson, Jake Painton, Reuben Githua).
B League
Summertown Stars Iron Stars 0, Didcot Cas 2 (Noah Parsons, George Rushton).
Abingdon Yellows 5 (Jamie Cording 2, Samuel Dominic, Dominic Maxwell, Eugene Beard), Bicester Tn Colts Stars 0.
Oxford Blackbirds 0, Bodicote Spts 4 (Riley Pledge, Oliver Beesley, James Hermon, James Keane).
Wheatley 6 (Luke Hunter 2, Jacob Townsend 2, Harry Caldicott, Jamahl Henry), Abingdon Utd 1.
C League
Cholsey Bluebirds 4 (Daniel Reynolds, Owen Edmonds, Timme Knaapen, Thomas Giurma), Goring Robins 3 (Felix Kind 2, Oliver McCormick).
Grove Chall 8 (Jamie Aston 5, Daniel Hannaby, George Rackley, Max Kerman), Quarry Rov Rocks 0.
Hinksey Pk 2, Ardington & Lockinge 2 (Austin Birch-Hedger, Edward Wildern).
D League
Radley 5 (Harrison Thomas 2, Billy Payne, Otis Koch-O’Rourke, Joshua Dutton), Headington 2 (Izzy Todeschini, Lauryn Cripps).
Spring Cup (Divs C & D)
Cumnor Min 3 (Michael Tyrrell 2, Adam Norman), Abingdon Green 1 (Randaya Samarasinghe).
Knockout Cup
Tower Hill 1 (Caleb Ciudiskis), Didcot Tn 0.
Tower Hill Stars 0, Haddenham Rgrs 1 (Nathan Tully).
Knockout Trophy
Appleton Reds 5 (Luke Brown 2, Samuel Kerby, Cole Hurst, Yusuf Rahim), Quarry Rov Hammers 1 (Ory Stokes).
Under 15
A League
Abingdon Green 2 (Kian Durkin, Aaran Mudie), Didcot Cas 0.
Quarry Rov Nomads 3 (Leo Hughes, Mason Amos, Jamie Mirnam), Crowmarsh 1 (Woody Gration-Symons).
B League
Wantage Tn 1 (Matthew Lambe), Bure Pk Jun 1 (Callum Hewett).
Bampton Tn 5 (Jacob Simmonds 3, Mackenzie Gillis, Tahir Alam), Oxford Blackbirds 1 (Salvador Dos Santos).
Caversham 1 (Dominic Smith), Abingdon Utd Yellows 6 (Arun Sahota 3, Benjamin Ashwin, Theo Hilsdon, Jacob Thomson).
Easington Spts 2 (Mitchell Shirley 2), Benson Utd 3.
Banbury Utd Spencer 3, Faringdon Tn 4 (Ray Rwodzi 4).
C League
Cholsey Bluebirds 1 (Max Connolly), Banbury Utd 6 (Michael Waterhouse 2, Marlie Popoola-Adkins, Callum Moon, Dziugas Ringys, Freddie Tyzack).
Didcot Tn White 3 (Lewis Manning, Hubert Obuchowska, Harvey Paul Black), Cumnor Min 4 (Ethan Richie, Archie Bunce, Charlie Fegan, Albie Gullis).
Abingdon Yellow 2, Goring Robins 9 (Harry Hoath 4, Oliver Pryce 3, Jack Funnell, Miles Varnham).
St Edmunds Wootton 5 (Charlie Williams 4, Alejandro Arenas), Hinksey Pk Int 3 (James McCool, Matvey Kiricenko, Chandra Limbu).
D League
Crowmarsh Orient 3 (Toby McDermott, Charlie Holtom, Hayden Hill), Caversham Broncos 4 (Ben Riches 2, Euan Miles, Nicholas Griffiths).
Kidlington 8 (Kyle Uren-Palmer 3, Alfie Cripps 2, Josh Williams, Daniel Brain), Stonesfield Strikers 1 (Jacob Oliver).
Tower Hill Stripes 0, Summertown Stars Flares Stars 4 (David Aprea 2, Harry Gant, Harry Lawal).
Under 16
A League
Kidlington 2 (Theodore Williams, Ayoub Niazi), Summertown Stars Whites 0.
B League
Combe Jun Spts 2, Halse Utd 2 (Toby Button, Harvey Bowden).
Chalgrove Cav 2, Kidlington 2 (Jake Washington 2).
Faringdon Tn 8 (Kai Richardson 4, Ben Gough 2, Thomas Skey, William Davies), Abingdon 4.
Westwood Wand 1 (Zac Watson), Highfield Jun 2 (Marcus Sampson, Samuel Pearce).
C League
Botley 3 (Nathan Walker, Nate Coble, Jonah Hulse), Didcot Cas 8 (Riley Saunders 5, Winston Jofirisi, Scott O’Neill, Sam Strange).
Quarry Rov 5 (James Askew 3, Oliver Pearce, Alex Stephenson), Cumnor Min 1 (Tom Anderson).
D League
AFC Brightwell 2 (Matthew Clarke, James Moore), Grove Chall White 2.
Pangbourne 1 (Jack Bridger), Woodley Wands 2 (James Wright, Dylan Rich).
Knockout Cup
Kennington Ath 2 (Tino Njenje, Ivan Pinto Lopez), Clanfield 1 (Joe Sydenham).
Comments: Our rules
We want our comments to be a lively and valuable part of our community - a place where readers can debate and engage with the most important local issues. The ability to comment on our stories is a privilege, not a right, however, and that privilege may be withdrawn if it is abused or misused.
Please report any comments that break our rules.
Read the rules here