FIXTURES.
SATURDAY.
FOOTBALL.
NATIONWIDE CONFERENCE Oxford Utd v Crawley BRITISH GAS BUSINESS SOUTHERN LEAGUE Premier Div: Maidenhead Utd v Banbury Utd.
Div 1 South & West:: Burnham v Abingdon Utd, Didcot Tn v Nerwport IOW, Chesham v Oxford City.
SPORT ITALIA HELLENIC LEAGUE Premier Div: Abingdon Tn v Ardley Utd, AFC Wallingford v Carterton, Almondsbury Tn v Fairford Tn, Bicester Tn v Witney Utd, Highworth Tn v Shortwood Utd, Hounslow Borough v Chipping Norton Tn, Hungerford Tn v Pegasus Juniors, Milton Utd v Kidlington, North Leigh v Harrow Hill, Shrivenham v Thame Utd, Slimbridge v Wantage Tn.
Div 1 West: Banbury Utd Res v Old Woodstock Tn, Cricklade Tn v Cirencester Utd, Easington Sports v Clanfield, Letcombe v Pewsey Vale, Malmesbury Vic v Winterbourne Utd, Ross Tn v Hook Norton, Tytherington Rocks v Lydney Tn, Wootton Bassett Tn v Purton.
Div 1 East: Binfield v Badshot Lea, Chalfont Wasps v Rayners Lane, Englefield Green R v Headington Ams, Finchampstead v Eton Wick, Henley Tn v Marlow Utd, Holyport v Bisley Sports, Kintbury Rgrs v Chinnor, Oxford Quarry Nom' v Wokingham & Emmb.
Reserve Div 1: Abingdon Utd v Wantage Tn, Badshot Lea v Carterton, Bisley Sports v Milton Utd, Cirencester Utd v Cinderford Tn, Fairford Tn v Wootton Bassett Tn, Kidlington v North Leigh.
Reserve Div 2 East: Prestwood v Chinnor, Wokingham & Emm v Thame Utd.
NORTH BERKS LEAGUE North Berks Charity Shield 2nd round: Long Wittenham Ath v Kingsclere.
Div 3: Crowmarsh Gifford v Lambourn Spts Res.
Div 4: Botley Utd v Challow Utd, Stanford-in-the-Vale Res v Childrey, Uffington Utd v Long Wittenham Res.
Div 5: Challow Utd Res v Kennington Res.
SUNDAY.
ATHLETICS.
Oxford Mail Cross Country League (Radley College).
MONDAY.
FOOTBALL.
NATIONWIDE CONFERENCE Exeter City v Oxford Utd (1).
BRITISH GAS BUSINESS SOUTHERN LEAGUE Premier Div: Banbury Utd v Halesowen.
Div 1 South & West: Abingdon Utd v Didcot Tn, Oxford City v Marlow.
SPORT ITALIA HELLENIC LEAGUE Premier Div: Abingdon Tn v Milton Utd, Almondsbury Tn v Highworth Tn (1), Ardley Utd v Thame Utd, Fairford Tn v North Leigh, Harrow Hill v Shortwood Utd, Kidlington v Bicester Tn, Pegasus Juniors v Slimbridge, Shrivenham v Chipping Norton Tn, Wantage Tn v Hungerford Tn, Witney Utd v Carterton.
Div 1 West: Cirencester Utd v Cheltenham Saras, Clanfield v Letcombe, Hook Norton v Banbury Utd Res, Lydney Tn v Ross Tn, Malmesbury Vic v Purton, Old Woodstock Tn v Easington Sports, Pewsey Vale v Trowbridge Tn, Winterbourne Utd v Tytherington Rocks, Wootton Bassett Tn v Cricklade Tn Div 1 East: Badshot Lea v Bisley Sports, Chinnor v Headington Amateurs, Henley Tn v Kintbury Rgrs, Eton Wick v Holyport, Marlow Utd v Oxford Quarry Nom, Finchampstead v Englefield Green Rov, Penn & Tylers Grn v Chalfont Wasps, Wokingham & Emm v Binfield, TUESDAY.
FOOTBALL.
SPORT ITALIA HELLENIC LEAGUE Premier Div: AFC Wallingford v Hounslow.
GREYHOUNDS.
BAGS meeting (Oxford 11am). Evening meeting (Oxford, 7.35).
WEDNESDAY.
FOOTBALL.
PONTIN'S HOLIDAYS COMBINATION East Div: Colchester Utd v Oxford Utd Res.
FRIDAY.
GREYHOUNDS.
Oxford Stadium (7.35).
Comments: Our rules
We want our comments to be a lively and valuable part of our community - a place where readers can debate and engage with the most important local issues. The ability to comment on our stories is a privilege, not a right, however, and that privilege may be withdrawn if it is abused or misused.
Please report any comments that break our rules.
Read the rules hereComments are closed on this article