Results 21st & 22nd April

First published in Sport

21st & 22nd April

Under 9 Red/White Cup Final

Abingdon Youth v Chalgrove Cavaliers 1-0

Under 9 Blue/Green/Yellow Cup Final

Cholsey Bluebirds v Florence Park 0-1

Under 9 Spring Championship - Group 2B

Kidlington Youth v Goring Robins 9-3

Under 9 Spring Championship - Group 1A

Greater Leys v Stanford Youth 0-0

Kennington Athletic v St Edmunds 2-0

Under 9 Spring Championship - Group 1B

Didcot Town Youth Red v Faringdon Town 1-2

Botley Boys v Cumnor Minors 0-3

Summertown Supergiants v Barton United 2-0

Under 9 Spring Championship - Group 1C

Marston Saints v Quarry Rovers 0-1

Summertown Superjets v AFC Brightwell 2-1

Wantage Concords v Hanney Youth 1-1

Under 10 Red Cup Final

Crowmarsh Youth v Oxford City Colts 1-4

Under 10 Blue Cup Final

Harwell & Hendred v Abingdon Youth 3-2

Under 10 Blue League

Horspath Youth v Kennington Yellow 1-1

Cholsey Bluebirds v Greater Leys 14-0

Saxon Warriors v Kidlington Colts 5-1

Kidlington Rangers v Steventon Boys 5-0

Under 10 Green/Yellow Cup Final

Benson United Pumas v Ardington & Lockinge 1-1 (1-3 penalties)

Under 10 Spring Championship - Group A

Abingdon United v Barton United 3-0

Under 10 Spring Championship - Group B

Benson Merlins v Wantage Concords 4-1

Summertown Tigers v Florence Park 2-7

Under 11 A League

Didcot Town Youth v Oxford Blackbirds 5-1

Oxford Irish v Horspath Youth 1-1

Under 11 B League

Milton United v Rotherfield United 3-3

Abingdon Youth v AFC Brightwell 6-2

Summertown Stars v Crowmarsh Orange 7-0

Hinksey Park v Goring Robins 1-4

Under 12 Cup Final

Thatcham Town Harriers v North Leigh 3-1

Under 12 A League

Didcot Town Youth v Garsington Youth 2-1

Harwell & Hendred v Ardington & Lockinge 2-1

Littlemore Youth v Marston Saints P-P

Under 12 B League

Radley Youth v Abingdon Youth 0-4

Benson United v Rotherfield Vipers 2-2

Under 12 C League

Summertown Stars v Grove Challengers 2-7

Crowmarsh Comets v Hinksey Park 0-4

Under 13 A League

Harwell & Hendred v Tower Hill 1-7

Abingdon Youth v Horspath Youth 1-5

Under 13 B League

Radley Youth v Oxford Irish 3-3

AFC Brightwell v Didcot Casuals 2-1

Under 13 Spring Championship - Group A

Rotherfield United v Oxford City Colts 1-2

St Edmunds v Summertown United 7-0

Under 13 Spring Championship - Group B

AFC Wallingford v Northway 8-2

Under 13 Spring Championship - Group C

Summertown Athletic v Kidlington Youth 0-7

Under 14 A League

Florence Park v Didcot Town Youth 0-6

AFC Newbury v Whitchurch Hill 2-0

Radley Youth v Greater Leys Youth 1-3

Under 14 C League

Abingdon Youth v Childrey Rangers P-P

Wantage Concords v Chalgrove Cavaliers 2-0

Under 15 Cup Final

Wantage Concords v Didcot Town Youth 1-2

Under 15 B League

Oxford Blackbirds v Kennington Athletic 4-1

Hinksey Park v Hanney Youth 1-4

Rotherfield United v Faringdon Town 0-1

Send us your news, pictures and videos

Most read stories

Local Info

Enter your postcode, town or place name

About cookies

We want you to enjoy your visit to our website. That's why we use cookies to enhance your experience. By staying on our website you agree to our use of cookies. Find out more about the cookies we use.

I agree