Results 10th & 11th March

First published in Sport

10th & 11th March

Under 9 Spring Championship - Group 2A

Didcot Casuals Blue v Abingdon Youth 1-3

Radley Youth v Oxford City Colts 0-5

Under 9 Spring Championship - Group 2B

Grove Challengers v Goring Robins 3-3

Tower Hill v Crowmarsh Youth 6-2

Under 9 Blue League

Cumnor Minors v Marston Saints 0-2

Oxford Blackbirds v Didcot Town Youth Red 3-1

Under 9 Green League

Summertown Supernovae v Faringdon Town P-P

Stanford Youth v Barton United 2-0

Under 9 Yellow League

Berinsfield v Horspath Youth

Cholsey Bluebirds v Harwell & Hendred 1-0

Garsington Youth v Didcot Town Youth White 5-1

Wantage Concords v Ardington & Lockinge 2-1

Under 9 Spring Championship - Group 1A

Florence Park v Kennington Athletic 2-1

St Edmunds v Greater Leys 0-0

Under 9 Spring Championship - Group 1C

Didcot Casuals Yellow v Quarry Rovers 2-7

Hanney Youth v AFC Brightwell 0-2

Under 10 Red League

Crowmarsh Youth v Oxford City Colts 1-4

Cumnor Minors v Summertown Cobras 8-3

Under 10 Blue League

Harwell & Hendred v Kidlington Colts 5-0

Kennington Yellow v Kidlington Rangers 1-0

Abingdon Youth v Greater Leys 17-0

Quarry Rovers v Steventon Boys 9-0

Cholsey Bluebirds v Saxon Warriors 2-2

Under 10 Green League

Wantage Concords v Florence Park 0-4

Barton United v Benson United Pumas P-P

Under 10 Spring Championship - Group A

Abingdon United v Whitchurch Hill 1-0

St Edmunds v Grove Challengers 1-1

Under 10 Spring Championship - Group B

Marston Saints v Benson Merlins 10-0

Summertown Tigers v Kennington Green 1-0

Under 11 A League

Radley Youth v Horspath Youth 1-1

Oxford Irish v Oxford City Colts 2-2

Chalgrove Cavaliers v Didcot Town Youth 2-7

Kidlington Youth v Oxford Blackbirds 4-1

Under 11 B League

Ardington & Lockinge v Summertown Stars 1-4

Goring Robins v Abingdon Youth 4-2

Milton United v AFC Brightwell 5-0

Harwell & Hendred v Hinksey Park 3-2

Florence Park v Wheatley Boys 8-5

Under 11 C League

Summertown Comets v Headington Sharks 6-2

Marston Saints v Drayton Wasps 1-4

Oxford Blackbirds Yellows v Grove Challengers 3-8

Under 12 A League

Harwell & Hendred v Marston Saints 4-0

Littlemore Youth v Ardington & Lockinge 5-0

North Leigh v Crowmarsh Youth 0-4

Garsington Youth v Horspath Youth 2-1

Thatcham Town Harriers v Kidlington Youth Celtic 7-2

Summertown Galaxy v Didcot Town Youth 2-4

Under 12 B League

Oxford City Colts v Radley Youth 3-2

Rotherfield Vipers v Benson United 8-4

Cumnor Minors v Abingdon Youth 4-2

Barton United v Oxford Blackbirds 3-2

Under 12 C League

Milton United v Summertown Stars 5-1

Hinksey Park v Grove Challengers 5-2

Faringdon Town v Crowmarsh Comets 2-1

Quarry Rovers v St Edmunds 4-0

Under 12 D League

Headington Sharks v Drayton Wasps 0-3

Ardington Eagles v Kennington Athletic 4-1

Botley Boys v Chalgrove Cavaliers 4-3

Whitchurch Hill v Kidlington Youth Comets 2-2

Under 13 Cup Semi Finals

Abingdon Town v Harwell & Hendred 3-0

St Edmunds v Horspath Youth 1-2 AET

Above games at Wantage Town FC

Under 13 A League

Summertown Stars v Wantage Concords Green 8-1

Abingdon Youth v Didcot Town Youth 0-4

Under 13 B League

Oxford Irish v St Edmunds P-P

AFC Brightwell v Didcot Casuals P-P

Kidlington Youth v Radley Youth 4-5

Under 13 D League

AFC Wallingford v Kidlington Colts 8-0

Under 13 Spring Championship - Group A

Summertown United v Rotherfield United 1-2

Under 13 Spring Championship - Group B

Quarry Rovers v Hinksey Park 0-5

Faringdon Town v Northway 1-3

Under 13 Spring Championship - Group C

Chalgrove Cavaliers v Barton United 6-0

Steventon Boys v Summertown Athletic 3-1

Under 14 A League

Horspath Youth v Greater Leys Youth 0-7

Childrey Youth v AFC Newbury 1-1

Kidlington Youth v Whitchurch Hill 0-3

Didcot Town Youth v Radley Youth 3-2

Under 14 B League

Kennington Athletic v Summertown Stars 7-3

Under 14 C League

Childrey Rangers v Chalgrove Cavaliers 2-3

Abingdon Youth v Wantage Concords

Marston Saints v Benson United 3-4

Under 15 A League

Quarry Rovers v Cholsey Bluebirds 1-0

Wantage Concords v Didcot Town Youth 4-0

Bloxham v Cumnor Minors 1-2

Under 15 B League

Kennington Athletic v Greater Leys Youth 6-0

Faringdon Town v Rotherfield United 0-1

Hanney Youth v Saxton Rovers 3-3

Oxford Blackbirds v Hinksey Park 5-0

Under 15 C League

Botley Boys v Horspath Youth 0-14

Marston Saints Red v Abingdon Youth 2-1

Send us your news, pictures and videos

Most read stories

Local Info

Enter your postcode, town or place name

About cookies

We want you to enjoy your visit to our website. That's why we use cookies to enhance your experience. By staying on our website you agree to our use of cookies. Find out more about the cookies we use.

I agree