Results 21st & 22nd January

First published in Sport

21st & 22nd January

Under 9 Red League

Oxford City Colts v Abingdon Youth 0-2

Kidlington Youth v Chalgrove Cavaliers 3-5

Quarry Rovers v Radley Youth 1-5

Under 9 White League

Didcot Casuals Blue v Crowmarsh Youth 4-1

Grove Challengers v Goring Robins 2-1

Under 9 Blue/Green/Yellow Cup 3rd Round

Marston Saints v Cholsey Bluebirds 1-5

Faringdon Town v Summertown Supernovae 0-3

St Edmunds v Stanford Youth 1-5

Oxford Blackbirds v Florence Park 0-2

Under 9 Blue League

Kennington Athletic v Cumnor Minors 2-0

AFC Brightwell v Botley Boys 1-1

Under 9 Green League

Didcot Casuals Yellow v Hanney Youth 0-0

Under 9 Yellow League

Horspath Youth v Berinsfield 4-1

Didcot Town Youth White v Garsington Youth 0-1

Wantage Concords v Benson United 6-0

Under 10 Red League

Didcot Town Youth v Summertown Eagles 7-3

Cumnor Minors v Oxford City Colts 0-8

Crowmarsh Youth v Summertown Cobras 7-0

Didcot Casuals v Hinksey Park 3-1

Under 10 Blue League

Kidlington Colts v Harwell & Hendred 1-7

Kidlington Rangers v Kennington Yellow 0-4

Littlemore Youth v Goring Robins 0-1

Greater Leys v Abingdon Youth 0-10

Steventon Boys v Quarry Rovers 3-3

Saxon Warriors v Cholsey Bluebirds 2-2

Under 10 Green League

Benson United Pumas v Ardington & Lockinge 3-3

Barton United v St Edmunds 6-2

Florence Park v Wantage Concords 4-1

Under 10 Yellow League

Abingdon Utd v Marston Saints 2-1

Kennington Athletic Green v Whitchurch Hill 0-3

Benson Utd Merlins v Grove Challengers White 0-2

Under 11 Cup 3rd Round

Oxford Irish v Florence Park 4-3

Hinksey Park v Oxford Blackbirds 2-3 AET

Didcot Town Youth v Horspath Youth 2-0

Summertown Stars v Oxford City Colts 2-4

Milton United v Littlemore Youth 2-1

Radley Youth v Harwell & Hendred 6-0

Chalgrove Cavaliers v Kidlington Youth 2-9

Under 11 B League

Rotherfield United v Ardington & Lockinge 3-0

AFC Brightwell v Crowmarsh Orange 1-4

Wheatley Boys v Goring Robins 0-3

Under 11 C League

Faringdon Town v Drayton Wasps 4-1

Oxford Blackbirds Yellows v Summertown Comets 1-2

Greater Leys v Marston Saints 4-1

Under 12 A League

Garsington Youth v Kidlington Youth Celtic 3-1

North Leigh v Horspath Youth 7-0

Littlemore Youth v Crowmarsh Youth 1-3

Summertown Galaxy v Ardington & Lockinge 1-4

Marston Saints v Didcot Town Youth 2-3

Under 12 B League

Radley Youth v Rotherfield Cobras 6-2

Abingdon Youth v Oxford Blackbirds 5-4

Barton United v Cumnor Minors 3-3

Rotherfield Vipers v Oxford City Colts 7-1

Under 12 C League

Summertown Stars v Didcot Casuals 5-7

Grove Challengers v Faringdon Town 5-1

Milton United v Quarry Rovers 9-2

St Edmunds v Hinksey Park 5-1

Under 12 D League

Kidlington Youth Comets v Whitchurch Hill 1-0

Ardington Eagles v Chalgrove Cavaliers 5-2

Headington Sharks v Kennington Athletic 0-6

Drayton Wasps v Botley Boys 4-1

Under 13 Cup 3rd Round

Oxford Irish v Rotherfield United

Horspath Youth v Radley Youth 3-0

Harwell & Hendred v Didcot Casuals 2-1

Abingdon Youth v Kidlington Youth 4-4 AET

Under 13 A League

Tower Hill v Summertown Stars 1-1

Under 13 B League

Hinksey Park v St Edmunds 2-4

Under 13 C League

Littlemore Youth v Summertown United 4-5

Chalgrove Cavaliers v Oxford City Colts 1-8

Under 13 D League

Northway Boys v Cholsey Bluebirds 5-3

Summertown Athletic v Faringdon Town 2-3

Kidlington Colts v AFC Wallingford 2-4

Under 14 Cup 2nd Round

Greater Leys Youth v Kennington Athletic 6-2

Oxford Blackbirds v Radley Youth 2-4

Didcot Town Youth v Florence Park 6-1

Under 14 A League

AFC Newbury v Horspath Youth 4-0

Childrey Youth v Kidlington Youth 0-0

Under 14 B League

St Edmunds v Summertown Stars 8-3

Didcot Casuals v Wheatley Boys 5-3

Under 14 C League

Chalgrove Cavaliers v Woodcote Stoke Row 3-1

Wantage Concords v Hinksey Park 3-5

Abingdon Youth v Marston Saints

Benson United v Childrey Rangers 1-3

Under 15 Cup 3rd Round

Bloxham v Cumnor Minors 2-4 AET

Under 15 A League

Harwell & Hendred v Cholsey Bluebirds 1-3

Didcot Town Youth v Wantage Concords 1-2

Quarry Rovers v Florence Park 2-1

Under 15 B League

Saxton Rovers v Oxford Blackbirds 0-5

Hanney Youth v Rotherfield United 3-3

Hinksey Park v Didcot Casuals 3-1

Greater Leys Youth v Kennington Athletic 1-3

Under 15 C League

Oxford City Colts v Marston Saints Red 6-1

Kidlington Youth v Long Wittenham 1-1

Watlington Town v Abingdon Youth 3-1

Horspath Youth v Botley Boys 6-0

Send us your news, pictures and videos

Most read stories

Local Info

Enter your postcode, town or place name

About cookies

We want you to enjoy your visit to our website. That's why we use cookies to enhance your experience. By staying on our website you agree to our use of cookies. Find out more about the cookies we use.

I agree