Oxford MailResults 7th & 8th January (From Oxford Mail)

Get involved: send your photos, videos, news & views by texting OXFORD NEWS to 80360 or email us

Results 7th & 8th January

7th & 8th January

Under 9 Red League

Chalgrove Cavaliers v Tower Hill 4-1

Kidlington Youth v Radley Youth 2-3

Oxford City Colts v Quarry Rovers 3-4

Under 9 White League

Abingdon Yellows v Hinksey Park 3-2

Summertown Supergiants v Goring Robins 1-2

Crowmarsh Youth v Grove Challengers A-A

Under 9 Blue League

Kennington Athletic v Oxford Blackbirds 0-0

Marston Saints v Botley Boys 0-1

AFC Brightwell v Didcot Town Youth Red 1-3

Cumnor Minors v Florence Park 1-2

Under 9 Green League

Greater Leys v Stanford Youth 2-3

Hanney Youth v Summertown Supernovae P-P

Didcot Casuals Yellow v Barton United 0-5

St Edmunds v Faringdon Town 2-0

Under 9 Yellow League

Wantage Concords v Berinsfield 1-0

Ardington & Lockinge v Cholsey Bluebirds 2-2

Horspath Youth v Garsington Youth 2-2

Under 10 Red League

Oxford City Colts v Summertown Eagles 15-1

Summertown Cobras v Didcot Town Youth 2-9

Crowmarsh Youth v Didcot Casuals 2-4

Under 10 Blue League

Goring Robins v Kidlington Rangers 0-0

Abingdon Youth v Littlemore Youth 4-0

Quarry Rovers v Greater Leys 6-0

Cholsey Bluebirds v Steventon Boys 11-0

Harwell & Hendred v Saxon Warriors 1-1

Horspath Youth v Kidlington Colts 4-3

Under 10 Green League

Oxford Blackbirds v Ardington & Lockinge 1-3

Florence Park v St Edmunds 1-2

Benson United Pumas v Wantage Concords 3-2

Under 10 Yellow League

Summertown Tigers v Marston Saints 0-2

Benson Utd Merlins v Whitchurch Hill 3-2

Kennington Athletic Green v Grove Challengers White 1-6

Under 11 A League

Oxford Irish v Littlemore Youth P-P

Kidlington Youth v Chalgrove Cavaliers 2-0

Radley Youth v Oxford City Colts 8-2

Horspath Youth v Didcot Town Youth 0-2

Under 11 B League

Rotherfield United v Summertown Stars 3-6

Crowmarsh Orange v Abingdon Youth 1-4

AFC Brightwell v Goring Robins ???

Ardington & Lockinge v Florence Park ???

Wheatley Boys v Harwell & Hendred 2-13

Hinksey Park v Milton United 0-3

Under 11 C League

Drayton Wasps v Faringdon Town 0-1

Summertown Comets v Oxford Blackbirds Yellows 4-6

Grove Challengers v Headington Sharks 11-1

Marston Saints v Greater Leys 1-1

Under 12 A League

Littlemore Youth v Kidlington Youth Celtic 2-1

Harwell & Hendred v Horspath Youth 2-0

Ardington & Lockinge v Crowmarsh Youth 5-0

Garsington Youth v Didcot Town Youth 1-1

North Leigh v Summertown Galaxy 9-0

Thatcham Town Harriers v Marston Saints 7-0

Under 12 B League

Rotherfield Cobras v Abingdon Youth 3-4

Benson United v Barton United 3-2

Radley Youth v Oxford City Colts 1-1

Cumnor Minors v Oxford Blackbirds 4-5

Under 12 C League

Didcot Casuals v Milton United 1-5

Grove Challengers v St Edmunds 6-4

Summertown Stars v Crowmarsh Comets 3-6

Hinksey Park v Quarry Rovers 5-0

Under 12 D League

Ardington Eagles v Drayton Wasps ???

Kidlington Youth Comets v Kennington Athletic 2-3

Chalgrove Cavaliers v Botley Boys 5-0

Under 13 A League

Tower Hill v Abingdon Town 0-1

Summertown Stars v Horspath Youth 2-7

Didcot Town Youth v Harwell & Hendred 1-0

Wantage Concords Green v Abingdon Youth 5-3

Under 13 B League

Kidlington Youth v Oxford Irish 2-3

Rotherfield United v Hinksey Park 1-1

St Edmunds v Didcot Casuals 1-1

Under 13 C League

Oxford City Colts v Quarry Rovers 7-1

Steventon Boys v Summertown United 1-1

Littlemore Youth v Chalgrove Cavaliers 4-7

Under 13 D League

Summertown Athletic v Cholsey Bluebirds 1-5

Faringdon Town v Northway Boys 2-1

AFC Wallingford v Kidlington Colts P-P

Under 14 Cup 2nd Round

Didcot Casuals v Whitchurch Hill 0-8

St Edmunds v Hinksey Park 3-4

Benson United v AFC Newbury 0-9

Horspath Youth v Kidlington Youth 3-2

Childrey Youth v Abingdon Youth 5-0

Under 14 A League

Didcot Town Youth v Greater Leys Youth P-P

Under 14 B League

Cholsey Bluebirds v Wheatley Boys 4-3

Rotherfield United v Summertown Stars 7-0

Under 14 C League

Chalgrove Cavaliers v Marston Saints 1-4

Woodcote Stoke Row v Wantage Concords 2-2

Under 15 Cup 3rd Round

Harwell & Hendred v Rotherfield United 0-1

Cholsey Bluebirds v Didcot Town Youth 0-2

Florence Park v Oxford Blackbirds 1-3 AET

Quarry Rovers v Oxford City Colts 1-0

Abingdon Youth v Kennington Athletic 2-5

Bloxham v Cumnor Minors P-P

Hinksey Park v Wantage Concords 1-8

Under 15 B League

Greater Leys Youth v Hanney Youth 2-2

Didcot Casuals v Faringdon Town 2-3

Under 15 C League

Watlington Town v Horspath Youth 1-3

Botley Boys v Kidlington Youth 1-8

click2find

Get Adobe Flash player
About cookies

We want you to enjoy your visit to our website. That's why we use cookies to enhance your experience. By staying on our website you agree to our use of cookies. Find out more about the cookies we use.

I agree